Fotogalerie

12.12.2016 Nedělní umisťovací akce s nadílkou i přes příšerné počasí se podařila. Děkujeme moc za materiální pomoc pro pejsky přijela i Jasminka Gerstner, která pomáhá záchranáři Fahrudin Caki Bravo, Dita Pullmannová a Dočasky DeDe, Simča Štěpánková a Pes nejvěrnější přítel, miniazyl Voříškov.cz a Lenka Fidoušková s Anežkou a Adéla Šroubková a Dog Planet - výchova, výcvik, socializace psů, přijela i Helena Brettová, která přivezla nádherné věci , bohužel déšť nedovolil je ani vystavit , tak půjdou do aukce, všichni dělají úžasnou věc - zachraňují zvířata a mi jim chceme poděkovat a podpořit je aspoň akcemi, které pořádáme. Tímto za podporu děkujeme MČ Dubeč bez ,kterých bychom to nemohli dělat dále restauraci u Sokolovny, květinářství Levandule, Lenny Lenny a Lena's handmade - bohužel krásné věci jí namokli přidám do albumu a papínictví u Lenky za draka, který ulétl.
Velké poděkování patří panu učiteli s dětmi ze ZŠ Dubeč za zaspívání krásných koled. a všem co jste i v tom hrozném počasí přisli a podpořili správnou věc. Dík patří našim pomocníkům Kristina Jandošovás rodinou za paní santovou, skřítka a maskota Hafana za půjčení Petr Sokolík , Aneta Obrusníková, Petře a naši milé tváří našeho projektu Kateřině Kornové, že nás opět přijela podpořit. Za fotky Radek Dědek - díky dešti jsou některé rozmazané.
A hlavně děkujeme Vám všem za obrovskou sbírku, kterou si Jasminka odvezla. Dětem děkují pejsci za krásné plyšáky. Příště snad bude lepší počasí a těšíme se na Vás u hledání velikonočního vajíčka. Přejeme krásný advent a do nového roku jen to nejlepší. DEKUJEME ŽE POMÁHÁTE animals projekt z.ú

Na sbírce se podíleli Lucka Vítková, Šárka Ondryášová,paní Šarounová s družinou ze školy Seifertova, Kateřina a Marko Radmilovič, Nikola a Jakub Kudláček, děti s paní učitelkou ze školy Dubeč a další a další.

AHOJ PRÁZDNINY I. s Voříškiádou  11.9.2016